Slideshow

Archiwa

Kółko piłkarskie

zajęcia koła piłki nożnej
szkoła podstawowa klasy 4-5sp poniedziałki 15:00-17:00
szkoła podstawowa klasy 2-3sp czwartki 14:45-16:15
gimnazjum plus klasa 6sp : piątki 15:00-17:00

Zajęcia odbywają się w:
sali gimnastycznej nr 5 w ZSF Elementarz (najmłodsza grupa, metoda coerver coaching – zabawy z piłką, ćwiczenia koordynacyjne i ogólnorozwojowe, nacisk na motorykę ogólną oraz formę zabawową) cel zajęć: zaszczepienie bakcyla zdrowego trybu życia, wpojenie zasady fairplay, początki techniki w piłce nożnej.

Hala sportowa w Kostuchnie, ul. Boya Żeleńskiego 96 oraz boisko z nawierzchnią sztuczną i naturalną MK Katowice (ten sam adres).

Boisko wielofunkcyjne MOSiR w Katowicach, przy ul. Kijowskiej;

Boisko KS Podlesianka – ul. Sołtysia 25/

Grupa średnia i najstarsza: zajęcia w formie zabawowej oraz ścisłej – ćwiczenia we fragmentach gry i gry zadaniowe. Nacisk na technikę, zespołowość i wyszkolenie indywidualne. Cel główny: radość z wysiłku fizycznego oraz integracja zespołów międzyklasowych.

Dnia 9grudnia 2013: organizacja turnieju wewnątrzszkolnego o Puchar ZSF Elementarz w Katowicach, Koszutka – jedna z największych hal w Naszym mieście, uczestnicy klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Wcześniejsze lata: udział w turniejach Coca-Cola CUP – mistrzostwa Polski gimnazjalistów oraz Tymbark CUP – mistrzostwa Polski dziesięciolatków. Turnieje Międzyszkolne – organizowane w spodu – pod patronatem prezydenta m. Katowice.

Mecze międzyszkolne z Omegą, STO, Szkołą jak DOM – z których zawsze schodziliśmy wygrani:) zarówno u gimnazjalistów jak i w szkole podstawowej.